Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirme

Estetik cerrahi vücudunuzdaki kusurlu bölgelerin göze daha hoş görünen hale gelmesini sağlamak amacını taşıyan farklı yöntemler sunuyor. Örneğin yüz estetiği olarak bilinen kolunda klasik yüz germe ameliyatının dışında kalan ve yüz gençleştirme olarak isimlendirilebilecek olan birçok farklı yöntem sunuyor. Elbette bu yöntemler isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olacak yöntemler olarak tespit ediliyor ve uygulanıyor. Yüz estetiği fiyatları da uygulaması yapılan yönteme ve yapılan uygulamaya göre belirleniyor.

Yüz estetiği yöntemleri içinde en çok bilinen klasik yüz germe ameliyatıdır. Bu yöntem genellikle yaşlanma nedeniyle oluşan deformasyonu ve sarkmaları saklamak, yüzü göze daha hoş görünen bir hale getirmek amacıyla uygulanır. Estetik operasyonlardan faydalanarak yüz gençleştirme ise farklı yöntemleri içermektedir. Bu operasyondan fayda sağlayabilmek için sizin ihtiyacınız olan uygulamanın doğru şekilde belirlenmesi ve uygulanması gerekecektir. Çeşitli cilt sorunları ya da yüzün göze hoş gelmeyen bir bölgesi için farklı uygulamalar yapılabilir. Örneğin alındaki kırışıklıkları engellemek için botox uygulaması yapılması tercih edilebilir. Böylece hem kırışıklıkların oluşması geciktirilmiş hem de kaşların ve alın bölgesinin istenilen biçimde görünmesi sağlanmış olur. Yüz estetiği fiyatları kullanılan yönteme göre değişecektir. Botox uygulaması yapılması ile endoskopik yüz germe ameliyatı uygulaması yapılması arasında maliyet farklılığı olması normaldir. Endoskopik yüz germe ameliyatında kaşlar kaldırılır ve boyun gerginleştirilir. Orta yüz olarak adlandırılan bölgenin gençleştirilmesi sağlanır. Bu ameliyatta birkaç tane ufak kesi yapılır ve video kameraya bağlı olan endoskop kafa derisinin içine açılmış olan birkaç kesinin içine yerleştirilir. Cerrah endoskop ve kameralar sayesinde çalıştığı bölgeyi görerek gerekli uygulamaları yapar.

Yüz estetiği için yapılabilecek uygulamalar burun estetiği, çene estetiği, göz estetiği ya da dudak büyütme gibi belirli bölgeleri hedef alan uygulamalar da olabilir. Yüz estetiği fiyatları yine uygulanan yönteme göre farklılık gösterecektir. Ama önemli olan ihtiyacınız olan uygulamayı doğru tespit etmek ve gereksiz operasyonlardan kaçınmak olacaktır. Uzman estetik cerrahınız ile ihtiyacınıza ve isteklerinize uygun olan operasyonu tespit edebilirsiniz.

Son Yazılar

vaser liposuction meme büyütme meme küçültme